Kontakta oss

Kontakt

Låt oss berätta om hur vi kan hjälpa till att förbättra din avfallshantering.

Vill du veta mer om smart avfallshantering eller göra ett studiebesök? Behöver du rådgivning eller service? Du är varmt välkommen att kontakta oss.

Besöks- och leveransadresser till Envac Scandinavia AB

  • Hammarby Fabriksväg 65, 120 30 Stockholm – Tel: 08-775 32 00
  • Sörhallstorget 10, 417 63 Göteborg – Tel: 031 65 83 50
  • Sångleksgatan 6D, 215 79 Malmö – Tel: 040 626 50 53

Postadresser till Envac Scandinavia AB

  • Box 920 71, 120 07 Stockholm
  • Box 8849, 402 71 Göteborg – Fakturaadress
  • Sångleksgatan 6D, 215 79 Malmö

 

  • För kundtjänstfrågor/felanmälan, driftinformation och fakturafrågor- se rutorna med länkar nedan.
  • För allmänna frågor mejla info@envac.se eller fyll i det blå formuläret allra längst ned på sidan (OBS! ej felanmälan eller fakturafrågor).

Kontakta oss i olika ärenden

Ledningsgruppen

VD

Patrick Haraldsson

070-722 66 82

patrick.haraldsson@envac.se

Affärsutveckling

Mattias Widell

0700-233 94 16

mattias.widell@envac.se

Produktionschef

Klas Leksell

070-817 94 00

klas.leksell@envac.se

Försäljningschef

Mikael Pernheim

073-962 62 85

mikael.pernheim@envac.se

Automationschef

Joacim Rydbeck

076-012 01 90

joacim.rydbeck@envac.se

Projektchef Väst

Patrik Segertoft

070-522 75 15

patrik.segertoft@envac.se

Projektchef Öst

Johan Ilis

076-840 24 02

johan.ilis@envac.se

Inköpschef

Lars Hallberg

lars.hallberg@envac.se

Finanschef

Per-Anders Bohman

per-anders.bohman@envac.se

HR

Svetlana Afonina

svetlana.afonina@envac.se

Försäljning (ny och eftermarknad)

Försäljningschef Sverige

Mikael Pernheim

073-962 62 85

mikael.pernheim@envac.se

Säljare Gtb, Finland

Magnus Sjöstrand

070-856 24 61

magnus.sjostrand@envac.se

Säljare ny- och eftermarknad Gtb

Susanne Klintred

070-531 81 87

susanne.klintred@envac.se

Säljare ny- och eftermarknad Malmö

Rikard Särvegård

073-517 72 27

rikard.sarvegard@envac.se

Säljare Sth

Lars Bondsäter

073-518 08 18

lars.bondsater@envac.se

Säljare Sth

Mikael Hjelte

076-840 24 01

mikael.hjelte@envac.se

Säljare eftermarknad mobilt system Sth

Stefan Nordin

070-284 45 94

stefan.nordin@envac.se

BoDAB AB

Magnus Thesen

070-322 42 72

magnus.thesen@bodab.nu

Marknadskoordinator

Lotta Walldoff

076-898 40 00

lotta.walldoff@envac.se

Service

Eftermarknadschef Sverige

Jan Kull

08-775 32 28

jan.kull@envac.se

Eftermarknadschef Sthlm

Henrik Andersson

henrik.andersson@envac.se

Eftermarknadschef Gtb

Tomas Norlenius

tomas.norlenius@envac.se

Eftermarknad Gtb

Susanne Klintred

070-531 81 87

susanne.klintred@envac.se

Eftermarknad Malmö

Rikard Särvegård

073-517 72 27

rikard.sarvegard@envac.se

Eftermarknad Mobilt system Sth

Stefan Nordin

070-284 45 94

stefan.nordin@envac.se

Eftermarknad Mobilt system Sth

Jesper Mohlin

jesper.mohlin@envac.se

Reservdelar

Sören Hallberg

Spareparts.Spareparts@envac.se

Kontakta oss