Felanmälan

Kontakt

Låt oss berätta om hur vi kan hjälpa till att förbättra din avfallshantering.

Vill du veta mer om smart avfallshantering eller göra ett studiebesök? Behöver du rådgivning eller service? Du är varmt välkommen att kontakta oss.

FELANMÄLAN – behöver du göra en felanmälan? Klicka på blåa rutan uppe i högra hörnet och fyll i formuläret. Alternativt klicka på Kundtjänstrutan nedan för mer information.

Telefonnummer till Envac Sverige 010 265 00 00 

Besöks- och leveransadresser till Envac Scandinavia AB

  • Hammarby Fabriksväg 65, 120 30 Stockholm
  • Sörhallstorget 10, 417 63 Göteborg
  • Sångleksgatan 6D, 215 79 Malmö

Postadresser till Envac Scandinavia AB

  • Box 920 71, 120 07 Stockholm
  • Box 8849, 402 71 Göteborg – Fakturaadress
  • Sångleksgatan 6D, 215 79 Malmö

Kontakta oss i olika ärenden

Ledningsgruppen

VD

Patrick Haraldsson

070-722 66 82

patrick.haraldsson@envac.se

Affärsutveckling

Mattias Widell

0700-233 94 16

mattias.widell@envac.se

Produktionschef

Klas Leksell

070-817 94 00

klas.leksell@envac.se

Försäljningschef

Mikael Pernheim

073-962 62 85

mikael.pernheim@envac.se

Automationschef

Joacim Rydbeck

076-012 01 90

joacim.rydbeck@envac.se

Projektchef Väst

Patrik Segertoft

070-522 75 15

patrik.segertoft@envac.se

Projektchef Öst

Johan Ilis

076-840 24 02

johan.ilis@envac.se

Inköpschef

Lars Hallberg

lars.hallberg@envac.se

Finanschef

Per-Anders Bohman

per-anders.bohman@envac.se

HR

Svetlana Afonina

svetlana.afonina@envac.se

Eftermarknadschef Sverige

Mikael Raita

mikael.raita@envac.se

Kvalitets- och Miljöchef

Christer Lundberg

chrsiter.lundberg@envac.se

Försäljning (ny och eftermarknad)

Försäljningschef Sverige

Mikael Pernheim

073-962 62 85

mikael.pernheim@envac.se

Säljare Gtb, Finland

Magnus Sjöstrand

070-856 24 61

magnus.sjostrand@envac.se

Säljare ny- och eftermarknad Gtb

Susanne Klintred

070-531 81 87

susanne.klintred@envac.se

Säljare ny- och eftermarknad Malmö

Rikard Särvegård

073-517 72 27

rikard.sarvegard@envac.se

Säljare Sth

Lars Bondsäter

073-518 08 18

lars.bondsater@envac.se

Säljare Sth

Mikael Hjelte

076-840 24 01

mikael.hjelte@envac.se

Säljare Sth

Olliwer Lettfält

076-830 05 02

olliwer.lettfalt@envac.se

Säljare eftermarknad mobilt system Sth

Stefan Nordin

070-284 45 94

stefan.nordin@envac.se

BoDAB AB

Magnus Thesen

070-322 42 72

magnus.thesen@bodab.nu

BoDAB AB Assistent

Christina Davidsson

christina.davidsson@envac.se

Marknadskoordinator

Lotta Walldoff

076-898 40 00

lotta.walldoff@envac.se

Service

Kundtjänst

010-265 00 00

service@envac.se

Eftermarknadschef Sverige

Mikael Raita

08-775 32 78

mikael.raita@envac.se

Eftermarknadschef Sthlm

Jesper Mohlin

jesper.mohlin@envac.se

Eftermarknadschef Gtb

Tomas Norlenius

tomas.norlenius@envac.se

Eftermarknad Gtb

Susanne Klintred

070-531 81 87

susanne.klintred@envac.se

Eftermarknad Malmö

Rikard Särvegård

073-517 72 27

rikard.sarvegard@envac.se

Eftermarknad Mobilt system Sth

Stefan Nordin

070-284 45 94

stefan.nordin@envac.se

Eftermarknad Mobilt system Sth

Anders Ejdre

anders.ejdre@envac.se

Reservdelar

Sören Hallberg

Spareparts.Spareparts@envac.se

Felanmälan