Kontakta oss

Kontakt

Låt oss berätta om hur vi kan hjälpa till att förbättra din avfallshantering.

Vill du veta mer om smart avfallshantering eller göra ett studiebesök? Behöver du rådgivning eller service? Du är varmt välkommen att kontakta oss.

Besöks- och leveransadresser till Envac Scandinavia AB

  • Hammarby Fabriksväg 65, 120 30 Stockholm – Tel: 08-775 32 00
  • Sörhallstorget 10, 417 63 Göteborg – Tel: 031 65 83 50
  • Sångleksgatan 6D, 215 79 Malmö – Tel: 040 626 50 53

Postadresser till Envac Scandinavia AB

  • Box 920 71, 120 07 Stockholm
  • Box 8849, 402 71 Göteborg – Fakturaadress
  • Sångleksgatan 6D, 215 79 Malmö

 

  • För kundtjänstfrågor/felanmälan, driftinformation och fakturafrågor- se rutorna med länkar nedan.
  • För allmänna frågor mejla info@envac.se eller fyll i det blå formuläret allra längst ned på sidan (OBS! ej felanmälan eller fakturafrågor).

Kontakta oss i olika ärenden

Ledningsgruppen

VD

Patrick Haraldsson

patrick.haraldsson@envac.se

Affärsutveckling

Mattias Widell

mattias.widell@envac.se

Projektchef

Karin Elfgren

karin.elfgren@envac.se

Produktionschef

Klas Leksell

klas.leksell@envac.se

Försäljningschef

Mikael Pernheim

mikael.pernheim@envac.se

Finanschef

Per-Anders Bohman

per-anders.bohman@envac.se

HR

Svetlana Afonina

svetlana.afonina@envac.se

Automationschef

Joacim Rydbeck

joacim.rydbeck@envac.se

Inköpschef

Lars Hallberg

lars.hallberg@envac.se

Försäljning (ny och eftermarknad)

Försäljningschef Sverige

Mikael Pernheim

mikael.pernheim@envac.se

Säljare Gtb, Finland

Magnus Sjöstrand

magnus.sjostrand@envac.se

Säljare Gtb

Victor Palmér

victor.palmer@envac.se

Säljare ny- och eftermarknad Gtb

Susanne Klintred

susanne.klintred@envac.se

Säljare ny- och eftermarknad Malmö

Rikard Särvegård

rikard.sarvegard@envac.se

Säljare Sth

Johan Ilis

johan.ilis@envac.se

Säljare Sth

Lars Bondsäter

lars.bondsater@envac.se

Säljare eftermarknad mobilt system Sth

Stefan Nordin

stefan.nordin@envac.se

BoDAB AB

Magnus Thesen

magnus.thesen@bodab.nu

Marknadskoordinator

Lotta Walldoff

lotta.walldoff@envac.se

Service

Eftermarknadschef Sverige

Jan Kull

jan.kull@envac.se

Eftermarknadschef Sthlm

Henrik Andersson

henrik.andersson@envac.se

Eftermarknadschef Gtb

Tomas Norlenius

tomas.norlenius@envac.se

Eftermarknad Gtb

Susanne Klintred

susanne.klintred@envac.se

Eftermarknad Malmö

Rikard Särvegård

rikard.sarvegard@envac.se

Eftermarknad Mobilt system Sth

Stefan Nordin

stefan.nordin@envac.se

Eftermarknad Mobilt system Sth

Jesper Mohlin

jesper.mohlin@envac.se

Reservdelar

Sören Hallberg

Spareparts.Spareparts@envac.se

Kontakta oss
Dela